Українці переходять на зимовий час

Афіша Тернополя
Автор:
Афіша Тернополя
26 жовтня 2019

У ніч проти 31 жовтня, неділі, о 4 годині ранку українці переходять на зимовий час, тобто переводять стрілки годинника на 1 (одну) годину назад.

Українці переходять  на зимовий час

Зазначимо, що переведення годинників в Україні на зимовий і літній час здійснюється майже чотири десятиліття, і за традицією стрілки зрушують восени та навесні – в останню неділю жовтня і в останню неділю березня.

Цьогоріч українці перейдуть на зимовий час уночі проти 31 жовтня, о 4 годині ранку. Таким чином наступна доба у вихідний день автоматично збільшиться на годину.

Переведення годинників в Україні регламентується постановою Кабміну від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України».

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Де купити новорічну ялинку у Тернополі
Де купити новорічну ялинку у Терноп... З 15 грудня практично у всіх мікрорайонах Тернополя жителі громади матимуть можливість придбати новорічні ялинки.  
Тест до Дня студента
Тест до Дня студента Міжнародний День студентства святкується 17 листопада. Студентство - час безтурботних вечорів та безсонних ночей. Сам...
Водоспади, які радимо відвідати восени
Водоспади, які радимо відвідати вос... Чудова підбірка мальовничих водоспадів, які точно вам запам'ятаються, від команди tripbyclick.ukraine.