Фентезі - Будинок з годинником у стінах

Фентезі - Будинок з годинником у стінах

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

 Десятирічний хлопчик Льюїс Барнавельт завжди вважав себе звичайною дитиною. Правду кажучи, так і було, поки він після втрати батьків не приїхав жити в Мічиган до свого трохи дивного дядька Джонатана. Чоловік разом зі своєю сусідкою місіс Зіммерман живуть у дуже старому таємничому будинку, де є повно годинників. Дядько Джонатан відкриє хлопчикові справжній світ магії. Неймовірні монстри, живі картини та багато чудес – ось що стане буденністю для Льюїса. Та й сам хлопець відкрив у собі талант до чаклунства. Але добро завжди протистоїть злу – так жахливий чарівник Ісаак Ізард хотів повалити весь світ в Апокаліпсис. Він створив спеціальний годинник, який відраховує час до хаосу. І він знаходяться саме в будинку Джонатана. Його треба знайти, поки можна врятувати світ.

Фільм заснований на однойменній книзі Джона Беллерса.

Режисером картини є Елай Рот, який раніше в цьому амплуа створював проекти "Хостел" (2005), "Грайндхаус" (2007), "Безславні виродки" (2009).

У стрічці зіграли: Джек Блек ("Школа року" (2003), "Кінг Конг" (2005), "Відпустка за обміном" (2006)), Лоренца Іззо ("Зелене пекло" (2013), "Хто там", "Статеве виховання" (обидві 2014)), Кейт Бланшетт ("Єлизавета" (1998), "Авіатор" (2004, "Оскар" за "Найкращу жіночу роль другого плану"), "Загадкова історія Бенджаміна Баттона" (2008)), Кайл МакЛоклен ("Синій оксамит" (1986), "Дорз" (1991), серіал "Твін Пікс").

Реліз фільму відбудеться 20 вересня 2018 року.


Рейтинг:8.86

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення