DiabetFest 2019 у Вінниці

DiabetFest 2019 у Вінниці

Всі анонси від: Сахарок

Журнал "СахарОК" за підтримки діабетичних і фармкомпаній організовує у Вінниці масштабну освітньо-розважальну зустріч для людей з цукровим діабетом та їх близьких - DiabetFest 2019 Vinnytsia.

DiabetFest - це унікальний проект, який не має аналогів на всьому пострадянському просторі! Головна мета DiabetFest - натхнення і мотивація "солодких" людей.

"Усвідомлюючи всю серйозність захворювання, ми завжди намагаємося нести позитив і хочемо показати, що життя з діабетом може бути не менш яскравим та якісним, ніж у здорової людини!", - каже ініціатор і керівник проекту - Тетяна Авраменко.

 

Це вже шостий Фестиваль, організований журналом "СахарОК". Попередні зустрічі пройшли в Києві, Одесі, знову в Києві, Харкові, Львові. Деталі, фото та відео на офіційному сайті: diabetfest.com 

Де і коли

Зустріч у Вінниці відбудеться 14.09.2019 в ВОМЦ "КВАДРАТ". Дата проведення заходу збігається з Днем міста! Це прекрасна можливість приїхати і побачити його у всій красі! 

#ЯСередСвоїх! - гасло DiabetFest!

Саме так почувається кожен, хто приходить на Фестиваль - Серед своїх! Тут люди з діабетом можуть не соромитися і не приховувати свою особливість! Вони сміливо перевіряють цукор крові, колять інсулін або під'їдають солодощі :) обмінюються досвідом з іншими учасниками, діляться історіями свого "солодкого" життя.

Вам варто відвідати DiabetFest, якщо:

 • ви або хтось із ваших рідних / друзів живе з цукровим діабетом;

 • ви маєте відношення до діабету і хочете знати більше про захворювання та сучасні методи компенсації;

 • ви - ендокринолог і хочете поділитися своїми знаннями і досвідом з людьми з діабетом або іншими фахівцями;

 • ви можете посприяти в інформуванні діабетиків про різні новинки в медицині, лікуванні та профілактиці діабету;

 • вам потрібен досвід, спілкування, драйв і нові враження!

Якщо ви ствердно відповіли хоча б на 1 пункт, тоді без сумнівів вам варто відвідати DiabetFest і стати частиною нового сучасного діабет-руху, яке змінить ваше життя!

Що вас чекає на DiabetFest 2019 Vinnytsia:

 • Лекції провідних фахівців в області лікування цукрового діабету та підтримки здорового способу життя, дискусійні панелі, навчальні майстер-класи, розіграші корисних подарунків;

 • ЗОНА ЗДОРОВ'Я, де кожен бажаючий зможе БЕЗКОШТОВНО перевірити:

 • зір (Подільський Центр Зору);

 • рівень цукру в крові (Longevita);

 • рівень глікованого гемоглобіну (СІНЕВО);

 • рівень артеріального тиску (Longevita);

 • пройти перевірку на аналізаторі маси тіла;

 • отримати консультацію подолога і пройти огляд стоп на професійному обладнанні(Асоціація Подологів України).

 

 • Презентації та майстер-класи від провідних діабетичних і фармацевтичних компаній країни, а також компаній, що працюють в сфері підтримки ЗСЖ.

 • Окрема навчально-розважальна програма для дітей-учасників Фестивалю: творчий майстер-клас від Студії Магік, а також розваги з професійними аніматорами: паперове паті, малювання піском, аквагрим та ін..

 

HomeStyle або Приходь в піжамі та отримай приз! 

Тематика Фестивалю: В гостях у "Сахарка". Все повинно бути тепло і по-домашньому :) Тому на заході діятиме дрес-код! При собі обов'язково мати хоча б один елемент Home Style - тапки, фартух, пов'язка для сну, бігуді .... Включайте фантазію! Тільки той, хто прийде одягненим згідно дрес-коду, братиме участь в розіграші призів!

ХвістФест на ДіабетФест! 

На DiabetFest 2019 Vinnytsia у вас буде можливість взяти участь в благодійному проекті для допомоги бездомним тваринам ХВІСТ-ФЕСТ та підтримати братів наших менших, а можливо навіть захочете забрати когось собі додому :) При собі мати паспорт!

***Дізнатися докладніше і зареєструватися на DiabetFest 2019 Vinnytsia можна на офіційному сайті заходу: diabetfest.com

До зустрічі!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення