Дискусія «Персональні історії вимушених переселенців XX–XXI століття в Україні»

Дискусія «Персональні історії вимушених переселенців XX–XXI століття в Україні»

Всі анонси від: Інша Освіта

Які сліди лишає історія на тілі міста? Яке вони мають значення для теперішніх мешканців? Чи впливають городяни на місця пам’яті і навпаки? Якими є сучасні позитивні та негативні тенденції змін у публічному міському просторі? Ці питання обговорять під час дискусії.

В дискусії візьмуть участь учасниці програми «Студії живої історії», які реалізували проекти на тему історії у своїх містах:

Захар Колісніченко та Андрій Чернега з ініціативою «Перестройка (1956–1959)», Ольга Глушко та Дмитро Горбенко з ініціативою «Речовий доказ», Леся Берездецька та Єлизавета Олійник документальною виставою «З дому до дому», Софія Шеметуха зі стрічкою «Посіч: депортована, але не знищена».

Захід є частиною програми відкритих заходів програми «Студії живої історії» що відбуватиметься в Тернополі з 10 по 12 листопада. Це неформальна освітня програма, яка створює майданчик для альтернативних форматів роботи з історією. В рамках програми учасники втілюють власну громадську ініціативу на тему історії.

Учасники програми 2016 року розпочали реалізацію 22 ініціатив. Це громадські проекти, що різними методами працюють з темою історії та пам’яті в містах і селищах у різних куточках України. Географія ініціатив учасників та учасниць – від Маріуполя до Ужгорода й від Києва до селища Старий Крим. Формати варіюються від альтернативних освітніх практик і театру до урбаністичних інтервенцій і документального кіно.

У 2015 році в рамках програми «Студій живої історії» було реалізовано проект «Ghost City – зникаюче місто Тернопіль».

Програма «Студії живої історії» реалізується приватною установою «Інша Освіта» у партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. та за дружньої фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша в рамках проекту «Діалог заради змін».

Вся програма відкритих заходів: https://www.facebook.com/events/1685060875143731/

Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення