Концерт "Epolets" у Тернополі

Концерт "Epolets" у Тернополі

Всі анонси від: Паб "Хмільне щастя"

9 грудня група Epolets презентує свій четвертий лонгплей "Діти моря" в Тернополі.

Купуйте квитки онлайн на сайті.

Місто тимчасово огорне морський бриз, повітря наповниться солоною свіжістю, а простір навколо - музикою. Новий альбом Epolets поєднав в собі фірмові особливості команди і незвичайний погляд саундпродюсерів, які допомагали в створенні нового матеріалу. Робота над альбомом тривала цілий рік. Концерт у Пивному клубі "Хмільне Щастя” в Тернополі пройде в рамках туру Epolets на підтримку нового альбому.

Epolets - рок-група з Одеси, яка з'явилася в 2012 році. На рахунку хлопців вже є три повноформатних альбоми, кілька синглів і кліпів. За час існування Epolets дали кілька сотень концертів по Україні, встигли виступити в Грузії, Чехії, Молдові, Польщі, Білорусі. Крім того, їх визнали однією з найбільш фестивальних українських груп.

Вони виступали на десятках фестивалів - як в Україні, так і за кордоном: Atlas Weekend, Файне місто, ІмпульсФест, The Best City, Respublica, Stare Misto, 100пудівка, Бандерштат, Summer Sound, Woodstock (Україна), Razomfest, Juwenalia (Польща) , Прихід (Білорусь).

Вже 9 грудня Epolets переповнять добрими емоціями море в серці кожного з вас. Станеться це в стінах Пивного клубу "Хмільне Щастя". 

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook