Дитя погоди

Шістнадцятирічний Ходака Морісіма ще вчиться у старшій школі, але вирішив переїхати зі свого рідного острова до багатолюдного мегаполіса Токіо. Він зовсім один в цьому величезному місті та, звичайно ж, майже відразу в нього майже не залишається грошей. Благо, пощастило знайти хоч якийсь підробіток у місцевому журналі, який пише про різні надприродні події. Якраз у той час, як Ходака опинився в Токіо, місто на довгий час огорнули дощові хмари, ллє без зупинки. Одне знайомство хлопця із загадковою дівчиною на ім'я Хіна Амано багато змінить у світогляді Ходаки. Вона може розганяти хмари та зупиняти дощі. Тільки вони удвох будуть знати про цю таємницю світобудови...

Режисером цього аніме є Макото Сінкай, авторству якого належать такі проекти, як "За хмарами" (2004), "5 сантиметрів у секунду" (2007), "Твоє ім'я" (2016).

Персонажів у картині озвучили: Котаро Дайго (дебют), Нана Морі (маловідомі роботи), Сюн Огурі ("Ворони: Початок" (2007), "Ворони: Продовження" (2009), серіал "Квіточки після ягідок").

Вихід стрічки у прокат трапився 18 липня 2019 року в кінотеатрах Японії.


Рейтинг:7.80

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення