Дні європейської спадщини в Бучачі

Дні європейської спадщини в Бучачі

Щорічно з кінця серпня до початку жовтня організовується понад 70 000 заходів, в 50 державах, що підписали Європейську культурну конвенцію.
ДЄС допомагають підвищити рівень обізнаності про спільну спадщину Європи та постійну потребу в її захисті, а також створювати спільну культурну спадщину, сприяти інтеграції та сприяти креативності та уяві.

На даний час існує загроза знищення неповторного вигляду, ідентифікації міста Бучач. Важливо, щоб якомога більше людей дізналося про архітектурні пам’ятки, які нам залишили предки, а ми повинні зберегти їх для нащадків.

Саме тому, приєднуючись до міст Європи та України, 14-15 вересня у м.Бучачі відбудуться Дні європейської спадщини. Мета - привернути увагу до культурної спадщини, показати її роль у суспільстві, донести до людей цінність архітектурного середовища, в якому вони проживають.
У рамках цієї акції передбачено до 30 різних заходів. Це екскурсії, лекції, майстер-класи, концерти, літературні зустрічі, квест, інше.

Відвідування заходів є безкоштовним, за умови попередньої реєстрації (за виключенням екскурсій, пов’язаних з витратами).

Запис в екскурсійні групи розпочнеться 8 вересня, неділя, о 12 год. через інтернет, або за телефоном. Про це ми повідомимо додатково. Закінчиться реєстрація 12 вересня, четвер, о 21 годині.
Кількість людей в групі обмежена - до 15 чоловік.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення