Долучись до підрахунку безпритульних собак  у Тернополі

Долучись до підрахунку безпритульних собак у Тернополі

ГО "Вірне Серце", БФ Вірні Друзі та Animal-id.info UA запрошують тернополян долучитись до підрахунку безпритульних собак у м. Тернопіль!

Підрахунок відбуватиметься 4,5,6 травня за методикою міжнародної організації World Animal Protection на базі унікального програмного забезпечення від комади Animal-id.info UA.

Ефективне вирішення проблеми регуляції чисельності собак має починатись з їх підрахунку. Відсутність обгрунтованої кількості тварин залишає місце для маніпулювання цифрами, непрозорого та неефективного здійснення програми регуляції чисельності тварин у місті, тому підрахунок тварин є першим кроком на шляху до успішного забезпечення захисту та допомоги тваринам та комфортних умов проживання людей.

Для підрахунку знадобляться активні та небайдужі мешканці зі смартфонами на базі IOS чи Android, які зможуть виділити 2 години ранкового часу з 7:00 до 9:00 4,5 чи 6 травня. Один сектор - один день!

Завдяки отриманим результатам буде проведена оцінка кількості та стану вуличних собак, а також можна буде розробити стратегію, розрахувати бюджет, необхідний на роботу з тваринами міста та запропонувати оптимальне рішення для реалізації місцевою владою.

- Коротка відео-інструкція за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=8WZqZatXBc8

- Якщо Ви з нами, реєструйтесь за посиланням:
https://animal-id.info/site/become-volunteer?city_id=29

- Карта Тернополя поділена на сектори 4-х кольорів, наразі відкрита реєстрація для секторів Жовтого кольору, тож обирайте зручний для Вас сектор (якщо сектора немає у списку реєстраційної форми, Вас хтось випередив) та обираєте його з випадаючого списку.

- Вводите коректно Ваші дані. Важливо вказати вірний Email, адже перед підрахунком саме на нього прийде підтвердження про реєстрацію; посилання, де потрібно завантажити додаток; та доступ до додатку; а також - номер телефону, на який Вам будуть телефонувати для узгодження всіх деталей.

- Натискаєте "Відправити" 

- Правила та деталі підрахунку - https://animal-id.info/counting

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення