Доміно

 У Копенгагені, столиці Данії, де процвітають терор і недовіра до ближнього свого, занадто багато жорстокості. Місцевий офіцер поліції на ім'я Крістіан зараз одержимий помстою – його напарника Ларса вбив майже в нього на очах якийсь Імран. Він знає, як цей вбивця виглядає та хоче зробити все можливе, щоб також відправити його до світу мертвих. Разом із Алекс, коханкою Ларса, Крістіан спробує вистежити Імрана. Але ніхто з них не знає, що цим убивцею керує ляльковод – дволикий агент ЦРУ Джої Мартін. Коли ж усі ці люди зійдуться разом, Крістіан із Алекс будуть думати не стільки про місце, як про те, щоб урятувати свої життя.

Режисером фільму став Браян Де Пальма, в активі якого є проекти "Обличчя зі шрамом" (1983), "Недоторканні" (1987), "Шлях Карліто" (1993).

У картині зіграли: Микола Костер-Валдау ("Мисливці за головами" (2011), "Постріл у порожнечу" (2015), серіал "Гра престолів"), Керіс ван Хаутен ("Чорна книга" (2006), "Приходить жінка до лікаря" (2009), серіал "Гра престолів"), Гай Пірс ("Секрети Лос-Анджелеса" (1997), "Два брата" (2004), "Король говорить" (2010)).

Реліз стрічки відбудеться 30 травня 2019 року на екранах Угорщини.


Рейтинг:3.40

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення