Допрем'єрний показ художнього фільму "Тарас. Повернення"

Допрем'єрний показ художнього фільму "Тарас. Повернення"

Всі анонси від: "Тернопільська кінокомісія"

Тернополян запрошують на допрем’єрний показ художнього фільму «Тарас. Повернення», створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно ДержКіно України .
Показ пройде 12 березня 2019 року, початок о 18:00 год у Палаці Кіно.

Зйомки фільму проходили в Києві, Одесі, у Білгород-Дністровську на території Аккерманської фортеці та Мангистауській і Алматинській областях у Казахстані.

Одеська кіностудія повністю забезпечила знімальний процес технічним обладнанням, унікальними історичними костюмами, а також організувала зйомки у своїх павільйонах.

Фільм розповідає про останні 3 місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербургу: його помилував особисто цар Олександр II.

Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти Тараса про це й видавати указ про звільнення. Більш того, таємний агент з Петербургу намагається зробити все, щоби поет залишився тут назавжди.
Автором сценарію та режисером цього фільму став актор, літератор та режисер Олександр Денисенко.

Його сценарій у 2012 році переміг у Міжнародному конкурсі кіносценаріїв, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.
Оператором виступив Олександр Кришталович.

Ролі у фільмі виконують: Борис Орлов (саме він грає Кобзаря), Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акнієт Оринтай.

Режисер-постановник та автор сценарію: Олександр Денисенко
Оператор-постановник: Олександр Кришталович
Художник-постановник: Ігор Філіппов
Композитор: Мирослав Скорик
Саундтрек: Катя Chilly

Продюсери: Володимир Філіппов, Олександр Коваленко, Сергій Азімов, Дарія Азімова, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Андрій Осіпов

Фільм представлять режисер-постановник та автор сценарію Олександр Денисенко , продюсер Володимир Філіппов, голова Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра
Також заплановане урочисте спецпогашення конверту та марки, присвяченій фільму.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення