Друга обласна виставка колекціонерів Тернопілля

Друга обласна виставка колекціонерів Тернопілля

Персональну колекцію унікальних ляльок презентує у краєзнавчому музеї Ольга Гондз в рамках другої обласної виставки колекціонерів Тернопільщини.
Минулого року у краєзнавчому музеї було презентовано першу виставку колекціонерів і вона була присвячена персональним колекціям значків та медалей.

Ольга ГондзЦього року 15 лютого старт виставки молодої Тернопільсокї колекціонерки - Ольги Гондз. Вона презентуватиме свою унікальну колекцію ляльок, яка налічує уже більше 200 експонатів.

Своїм хоббі  - колекціонуванням ляльок, жінка захопилась три роки тому, коли її син приніс додому в'язаного зайця. І тоді це все набрало обертів та переросло у хоббі. У звичайному житті Ольга працює перукарем-модельєром. 

Це не було якесь свято чи якась особлива дата, син просто так подарував мені в’язану іграшку, - пригадує співрозмовниця. - Вона висіла на кухні на гарному вішачку. Коли готувала їсти, постійно поглядала на неї і згодом зрозуміла, що в’язані речі дуже оригінальні, що це - справжні твори мистецтва. З того часу колекція жінки поповнюється все новими і новими персонажами.

Колекція ляльок Ольги Годз дійсно унікальна. Деякі експонати куплені в Інтернеті, багато ляльок їй дарують, деякі авторка знаходить на блошиних ринках. Одна із ляльок колекціонерки брала участь у міжнародній вистаці “Модна лялька”. 

“Я подумала, що ця лялька непогано б виглядала у мене вдома біля каміна. І з того часу все почалося. Каміна в мене поки ще немає, але є колекція ляльок”, – розповідає колекціонерка.

 
Коли:
15 лютого, початок о 12:00
Місце проведення: Тернопільський обласний краєзнавчий музей
Вхід у день відкриття вільний!
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення