Екскурсія Катедрою

На збірну екскурсію Катедрою запрошують тернополян та гостей міста 12 липня. "Таємниці старого замку" - початок о 16.45, а "Тернопіль: відоме та невідоме" початок о 18.30.

Усі бажаючі мають можливість почути історію храму, піднятись на дзвіницю, висотою у 22 метри. А також спуститись у крипту, глибиною 5 метрів, та зробити фото, кажуть організатори.

Екскурсія в Архикатедру складається з двох частин: під землю - у музей-крипту і догори - на дзвіницю Катедри, ціна 60 грн. У Тернополі є унікальний музей-крипту, який знаходиться на 5-метровій глибині у підземеллі Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Його підготовка та облаштування тривала більше року. Також для тернополян та гостей міста на південній 22-метровій вежі храму відкрили оглядовий майданчик. Екскурсію туди організовує Туристично-інформаційний центр Тернополя. 
 

Тривалість збірної екскурсії - 1 години, початок о 19:00. Записатись можна в ТІЦ \ Туристично-Інформаційний центр м.Тернополя за адресою вул. Грушевського, 2, або за телефоном 0980520720
 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення