Євротріп семи країнами зими за 100 доларів від Оксани Кузьменко

Євротріп семи країнами зими за 100 доларів від Оксани Кузьменко

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня «Є» запрошує на зустріч-розмову з мандрівницею Оксаною Кузьменко про подорожі семи країнами зими за 100 доларів в рамках проекту «Мандри». Захід відбудеться 29 березня. Початок - о 18.30.

Модератор - Юрій Матевощук

Під час зустрічі українська мандрівниця, розповість про екстримальні мандри семи країнами Європи взимку, переваги та несподіванки автостопу, качусерфінгу та незламної віри впродовж мандрівки. Поділиться різноманітними подорожніми лайфхаками, атакож враженнями від міст Румунії, Італії, Слованії, Австрії, Угорщини та інших.

Проект «Мандри» - це зустрічі та розмови про подорожі, історії, які відбувалися з мандрівниками особисто, перестороги та зауваження, якими вони діляться з іншими.

В рамках цього проекту лектори розповідають про різноманітні лайфхаки та дають поради, які можуть стати у нагоді як для бувалих мандрівників, так і початківців. Дешеві авіаквитки, перспективи та очікування від автостопу у різних країнах, цікаві «непопсові» маршрути кожного містечка та країни, та як їх пов'язати між собою, аби було не тільки цікаво, а й економно. Звичаї та традиції кожної країни та поради, на що першочергово звернути увагу. Перебування та помешкання - «Каучсерфінг» та інші види обміну. Усе та багато іншого охоплює проект «Мандри», що проводиться щомісяця в декількох містах мережі магазинів книгарні «Є» вже вподобали багато відвідувачів.

Тел .: (0352) 25-44-59.
Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення