Фестиваль "Бандерштат"

Патріотичний фестиваль проходитиме у Луцьку 5-7 серпня. Локація - Парк культури та відпочинку імені Лесі Українки (іподром). Квитки - 450 грн.

На фестивалі буде три сцени: велика, нічна та сцена для молодих гуртів, де музиканти зможуть випробувати свої сили перед дружньою аудиторією.
- "Бандерштат" був і лишається фестивалем, який збирав навколо себе людей мислячих і активних. Фестиваль-плацдарм, де громадські та культурні діячі, журналісти та політики, військові та поети ведуть дискусії і шукають шляхи якісного руху вперед. "Бандерштат" як фестиваль заклик до об’єднання тих прошарків молоді, які готові брати на себе відповідальність, проявляти ініціативу і рухати Україну до країни з справді європейським добробутом.

У програмі: виступи гуртів, літературні зустрічі, лекційні майданчики, кіно, спорт і багато спілкування з цікавими людьми.

Серед учасників Бандерштату 2016 будуть:  Брати Гадюкіни, Jamala, Тартак, Brutto, O.Torvald, Гайдамаки, Антитіла, Жадан та Собаки, Веремій, Morphine Suffering, Анна, Epolets, Stoned Jesus та багато інших

Розповісти друзям
Концерти у Тернополі! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp