Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

17 жовтня на Тернопільщині стартує мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Головна тема має назву «Чотири градуси». Вона присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Если прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми. Фестиваль пропонує відвідувачам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних точок зору - не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції. 

Покази та обговорення фестивальних фільмів відбуватимуться в кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, музеях, книгарнях, бібліотеках. Глядачі зможуть поспілкуватися з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями.

Відкритий показ фільму «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова / The Trial: The State of Russia vs. Oleg Sentsov» стартує у Заліщиках -17 жовтня, Зборові - 20 жовтня, Збаражі - 24 жовтня, Бережанах - 27 жовтня, Кременці - 31 жовтня, Тернополі- 4 листопада, Підволочиську - 11 листопада.

Про локації перегляду фільмів у Тернополі та Тернопільській області та інші заходи повідомлять додатково. Телефон для довідок - 096 210 40 76.

Нагадаємо, що мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення