Фотоконкурс до 8 березня

Фотоконкурс до 8 березня

Всі анонси від: Медіа корпорація РІА

Привітайте своїх найрідніших жінок зі святом весни та отримайте подарунок

Весна – час краси та жіночності. Жінки наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ. Зараз все рідше жінкам присвячують вірші, говорять справжні слова вдячності та щирі компліменти. А почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна.

З нагоди свята весни і 8 Березня, газета RIA плюс та сайт 20minut.ua пропонує Вам взяти участь у конкурсі та зробити приємний сюрприз своїй найріднішій. Надсилайте фото вашої близької людини, яку ви хочете привітати зі святом та  напишіть нам декілька слів про неї.

Умови конкурсу:        

1. Сфотографуй та розкажи про свою матусю, дружину, бабусю, доньку, дівчину чи сестру і розмісти свою розповідь про неї з привітанням;

2. Учасниками мають бути жителі Тернополя;

3. Вік учасників необмежений.

Прийом заявок на участь в конкурсі триватиме з 25 лютого до 10 березня.                                                                                 

Як взяти участь:                                                                                                                                                                                 

Для того, щоб завантажити фото, потрібно просто натиснути синю кнопку "Взяти участь". Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію, текст та свої дані.

Звертаємо увагу: Фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту. Розкажи про свою найріднішу людину в світі, поділившись своєю гордістю з усіма. Переможець, який набере найбільшу кількість голосів, отримає подарунок. 

Голосування за найкраще фото розпочнеться  11 березня. Та триватиме до 20 березня.

Як проголосувати:

Найкращу світлину та історію обиратимуть користувачі сайту! Щоб проголосувати за  фотографію, яка сподобалася найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати»
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення