Фільм жахів - Геллфест

 Студентка Наталі вирішила приїхати в гості до своєї найкращої подруги дитинства Брук, яка ділить свою кімнату із Тейлор. У будь-який інший час дівчата разом зі своїми хлопцями пішли би на концерт або в бар, але зараз же Хелловін. І саме зараз у їхньому місті проходить Хеллфест – фестиваль страху та жаху, де всі намагаються якомога сильніше налякати одне одного. Лабіринти, ігри, головоломки – усе це можна буде знайти в цьому світі кошмарів. Але для одного відвідувача цей фестиваль не розвага – для нього це майданчик для полювання. Серійний убивця в масці збирається на очах у людей забирати життя, як ніби це частина Хеллфесту. І коли Наталі з подругами розуміють, що тут відбуваються вбивства по-справжньому і саме вони будуть наступними жертвами, то для них залишається тільки одне – вижити.

Режисером фільму став Грегорі Плоткін, який у цьому амплуа раніше займався проектом "Паранормальне явище 5: Привиди у 3D" (2015).

У картині зіграли: Емі Форсайт ("Різдвяні страшилки" (2015), серіал "Нульовий канал"), Рейн Едвардс (серіал "Снігопад"), Бекс Тейлор-Клаус ("Останній мисливець на відьом" (2015)).

Реліз стрічки відбудеться 27 вересня 2018 року.


Рейтинг:5.14

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення