Годзілла II: Король Монстрів

Годзілла II: Король Монстрів

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

Раніше люди думали, що монстри кайдзю існують тільки в казках, якими лякають дітей. Але коли світ побачив Годзіллу, усе змінилося. На жаль, він не єдиний монстр, який існує... При цьому всьому, він навіть один із найкращих. На Землі з'явилися Родан, Мотра та триголовий кайдзю Кінг Гідора, які прийшли, щоб поневолити Землю. Криптозоологічне агентство "Монарх" докладе всіх можливих зусиль, щоб зупинити цю навалу, але що можуть люди проти монстрів? Уряди всіх країн повинні об'єднати зусилля проти спільного ворога. Коли іншого виходу не буде, люди звернуться за допомогою до Годзілли – короля монстрів. Він буде єдиною надією для нас на порятунок.

Режисером фільму став Майкл Догерті, який раніше займався декількома частинами франшизи "Люди Ікс", а також узяв участь у створенні проекту "Крампус" (2015).

У картині зіграли: Міллі Боббі Браун (серіал "Дуже дивні справи"), Віра Фарміга ("Хлопчик у смугастій піжамі" (2008), "Вихідний код" (2011), "Суддя" (2014)), Кайл Чандлер ("Вовк із Волл-стріт "(2013), "Манчестер біля моря" (2016), "Зникнення Сідні Холла" (2017)).

Реліз стрічки відбудеться 29 травня 2019 року на екранах Бельгії та Франції.


Рейтинг:8.48

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення