Гумористичний концерт - Ліга Сміху. Тернопіль

Гумористичний концерт - Ліга Сміху. Тернопіль

Всі анонси від: Тернопільська Ліга Сміху

ПК "Березіль" запрошує на гумористичне шоу "Ліга сміху. Тернопіль", 1/8 фіналу Тернопільської Ліги Сміху.  Зі сцени палацу культури "Березіль" звучатимуть найсмішніші жарти. Команди обіцяють неймовірне шоу. Глядачам буде над чим посміятись.

Концерт відбудеться 20 квітня, о 19:00.

 На сцені Березілю виступить львівська команда коміків "Загорецька Людмила Степанівна" у складі Віктора Розового, Святослава Антипова та Дмитра. Команда, яка миттєво підкорила українців нестандартним гумором та своїми фірмовими фразами. 

 

  Команда Вінницькі утворилася у 2017 році і вважається наймолодшою ​​серед інших. До її складу входять відомі та імениті актори, а саме: капітан команди актор та автор «Країна У», «Казки У» Дмитро Голубєв, акторка серіалів «Країна У», «Одного разу під Полтавою», «Казки У» та проекту « Ігри Приколів »Ірина Сопонару, актор «Країна У», «Одного разу під Полтавою», «Казки У» Олександр Теренчук, актор та вокальний голос колективу Василь Гуменюк та переможець проекту«Krym Muzyka Fest» Олександр Онофрійчук. Вінницькі надають перевагу класичній формі гумору і завжди представляють актуальні та інтелектуальні жарти. 

 

  Команда "V.I.P Тернопіль" створена у 2008 році як українська (і суто україномовна) команда КВК з м. Тернополя.

 

Квитки - у касі ПК "Березіль", ЦУМ (від Konica.), М-н "Konica" (вул.Київська). 

Довідки за тел: 096 701 76 00.

Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook