«Гуц and Roll». Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів

«Гуц and Roll». Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів

Всі анонси від: Тернопільський театр ім. Т. Г. Шевченка

19 вересня 2021 року в Тернопільському  академічному драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка найпотужніший оркестр України НАОНІ Оркестра презентує нову програму «Гуц and Roll. Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів»

Музичний проект «Гуц and Roll» - це вибухово-яскраві враження, емоційне захоплення та справжня насолода від унікального звучання Національного оркестру народних інструментів України та мега-віртуозних солістів інструменталістів. У програмі ви почуєте найкращі твори сучасних українських композиторів у фолк, джаз та рок стилях. Улюблені мелодії народних пісень, такі як «Верше мій, верше», «Гуцулка Ксеня», «Шуміла ліщина», «Водограй», «Ой, у лузі червона калина» та загалом близько двох годин інструментальної музичної експресії у оригінальному авторському аранжуванні.

Серед видатних українських композиторів, які взяли участь у проекті та написали нові твори: Андрій Шусть, Юрій Шевченко, Іван Тараненко, Сергій Бедусенко, Ігор Юзюк, Борис Севастьянов, Віктор Дмитренко та інші.

Поєднання традиційного звучання із сучасною динамікою, мелодикою і ритмами, високопрофесійне виконання, інноваційна подача «Гуц and Roll» здатні задовольнити аудиторію самих витончених меломанів та надати поштовх до розвинення музичного смаку тим, хто тільки починає захоплюватись українською музикою.

Концерт відбудеться за підтримки Українського культурного фонду

НАОНІ — провідний мистецький колектив країни, семиразовий переможець проекту “Битва оркестрів” в Україні та за кордоном. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України, яку вдало доповнюють сучасні шедеври української музики, музика народів світу, твори української та світової класики, майстерно оркестровані світові хіти та саундтреки до кінофільмів.

За останні кілька років, під ефективним управлінням Художнього керівника та Головного диригента Віктора Гуцала, НАОНІ став флагманом інновацій в українській музиці, поєднуючи традиційне звучання з сучасною динамікою, мелодикою і ритмами, співпрацюючи з музикантами та колективами, які спеціалізуються у різних музичних напрямках. Успішно втілені концертні програми з такими відомими українськими виконавцями, як ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективами «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та іншими.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення