Хоробре серце. Змова в королівстві

Хоробре серце. Змова в королівстві

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

 Королівство Металобрухту переживає не найкращі свої часи. Із фінансами нині великі проблеми, тому король вирішив піти на крайні заходи – він виганяє з роботи всіх лицарів, які були армією країни. Він упевнений, що таким способом можна поповнити порожню казну, а із захистом держави впорається поліція. Але коли всю вартою королівства зв'язали та залишили гнити у в'язниці, шеф поліції зі своїми підданими відчули владу у своїх руках і захопили Металобрухт. Лицар Рості, один із останніх уцілілих, готовий піти на багато що, щоб повернути все на свої місця. Його батько мріяв стати захисником королівства – ось і цей робот готовий до цього кроку. Разом із друзями Рості пройде багато пригод, щоб урятувати Металобрухт від свавілля поліції.

Режисерами мультфільму стали Томас Боденштайн і Маркус Хаманн. Якщо перший раніше займався проектом "Хоробре серце" (2013), то для другого ця робота стала дебютною в цьому амплуа в кіно.

Ролі в картині озвучували: Том Герхардт ("Обитель зла 2: Апокаліпсис" (2004), "Кільця Нібелунгів" (2005), "Факап, або Гірше не буває" (2014)), Єлла Хаазе ("Чоловіки у великому місті 2" (2011), трилогія "Заліковий викладач"), Бьянка Хейнікен ("Картопляний салат" (2015)).

Реліз стрічки відбувся 19 січня 2017 року в кінотеатрах Німеччини.


Рейтинг:5.50

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення