Ідеальна брехня

 Рой Кортні вже й не пам'ятає, коли в останній раз він жив чесним життям. Його професія не дозволяє таку розкіш, адже він професійний шахрай. Що-що, а брехати у Роя виходить краще всього на світі. Чоловік любить віднімати в людей гроші, це приносить такий адреналін і задоволення. А тут ще й доля підкинула йому справжній джек-пот – літню вдову з тримільйонним станом на ім'я Бетті Макліш. Потрібно всього лише її зачарувати, і тоді Рой отримає необмежений доступ до всіх її ресурсів. Її синові Стівену не сильно подобається захоплення матері, і він ретельно спостерігає за шахраєм, що ускладнює завдання. Але найбільше Рою заважає те, що жінка стала йому небайдужа...

Режисером фільму став Білл Кондон, який раніше займався проектами "Сутінки: Сага. Світанок" (2011 і 2012 роки), "Красуня та чудовисько" (2017).

Ролі в картині дісталися: Іену МакКеллену (франшизи "Володар кілець" (номінація на "Оскар"), "Хоббіт", "Люди Ікс"), Хелен Міррен ("О, щасливчик" (1973), "Королева" (1996, "Оскар" за "Найкращу жіночу роль"), "Аудієнція" (2012)), Расселу Тові (серіали  "Роки", "Бути людиною").

Вихід стрічки у прокат трапиться 8 листопада 2019 року на екранах Ірландії та Великобританії.


Рейтинг:6.50

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення