Детектив - Іграшки для дорослих

Детектив - Іграшки для дорослих

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

 У світі є лише кілька міст, у яких разом живуть різні культури, релігії, люди. Є такий мегаполіс як Лос-Анджелес, де мирно існують як звичайні представники нашого виду, так і живі ляльки. Містом прокотилася хвиля вбивств зірок популярного телевізійного шоу. Цю справу доручили розслідувати двом відмінним детективам, які вже не працюють разом, але провели не один рік на різних завданнях. Одна з них – коп у спідниці, але яка розумна і харизматична жінка. Другий же – брутальний поліцейський синього кольору – тобто він лялька. Вони, як у старі часи, разом розкриють цю справу та зловлять жорстоких убивць у цьому дивному місті.

Режисером фільму став Браян Хенсон, який раніше займався серіалами "Далеко у Всесвіті", "Джек і Бобове дерево: Правдива історія", "Нічні кошмари та фантастичні видіння: За розповідями Стівена Кінга".

У картині взяли участь: Мелісса МакКарті ("Святий Вінсент" (2014), "Шпигун" (2015), серіал "Хто така Саманта"), Елізабет Бенкс ("Подолання" (2006), "Так, можливо" (2007), "Три дні на втечу" (2010)), Джоел МакХейл (серіали "Однокурсники", "Комп’ютерники").

Реліз стрічки відбудеться 17 серпня 2018 року в кінотеатрах Польщі.


Рейтинг:6.17

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення