Ігри з вогнем

 Джейк Карсон – командир елітної команди пожежників, яких, зазвичай, відправляють на найскладніші завдання. Після останнього в їхньому колективі поповнення – Джейк урятував трьох дітей із будинку, що палав. Поки вони не знайдуть їх батьків, піклуватися про коротунів зобов'язані саме пожежники. Що буде, якщо кільком дорослим серйозним дядькам дати побути няньками для трьох дітей? Нічого хорошого, це вже точно. І для них це набагато складніше, ніж загасити багатогектарну пожежа. Все їхнє життя стає зовсім іншим, адже хто знає чого чекати від цих непередбачуваних дітей. Пожежна частина ж не має іграшок, тільки ось дітлахам про це сказати, напевно, забули...

Режисером фільму став Енді Фікмен, який відомий за проектами "Вона – чоловік" (2006), "План гри" (2007), "Знову ти" (2010).

У картині зіграли: Джон Сіна ("Дівчина без комплексів", "Здрастуй, тату, Новий рік" (обидві 2015), "Бамблбі" (2018)), Кіген Майкл-Кі ("Прикинься моєю дружиною" (2011), "Горе творець" (2017), "Історія іграшок 4" (2019)), Бріанна Хілдебранд ("Дедпул" (2016), "Убити за лайк" (2017)).

Вихід стрічки у прокат трапиться 8 листопада 2019 року в кінотеатрах Індонезії, США та Тайваню.


Рейтинг:4.60

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення