ІІІ Inclusive fashion day: показ, який не може залишити байдужим нікого

ІІІ Inclusive fashion day: показ, який не може залишити байдужим нікого

Всі анонси від: Концерт-хол «Подоляни»

У Тернополі втретє відбудеться дефіле, яке доводить, що обмежені можливості чи поважний вік – не привід відмовлятися від своєї мрії. У вівторок, 22 грудня о 16:00, в онлайн форматі відбудеться ІІІ Inclusive fashion day.

На подіумі Сoncert Hall "Подоляни" дефілюватиме молодь з інвалідністю в супроводі  учасників соціальної ініціативи "Єднання поколінь". Сторінка події у Facebook - ІІІ Inclusive Fashion Day.

Мета акції – соціалізація молоді з інвалідністю. Такі проєкти роблять їх життя більш наповненим, вільним і незалежним. Організатори хочуть, щоб кожна людина могла доторкнутися до світу моди, незалежно від того в якому вона віці та стані.

- Хочемо показати, що «інакшість» є красивою, що і особливі діти, і літні люди дуже талановиті та привабливі, хочуть і можуть гарно виглядати, – зазначають організатори показу ГО "Центр Бебіко". - Для них же самих надзвичайно важливо відчути, що цей світ наповнений розумінням та любов’ю. Ті, хто відвідав наш Inclusive fashion day минулого чи позаминулого років, пам’ятають, як тепло та щиро зал приймав наших моделей. .

Співорганізатори: БФ "Єднання поколінь", БФ "Подоляни" та Почесного консульства Угорщини м. Тернопіль.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення