Infinito String Orchestra у Тернополі

Infinito String Orchestra у Тернополі

Всі анонси від: PING PONG concert agency

11 травня, разом з Infinito String Orchestra, ми зануримось у музичний світ великих хітів Рок та Поп музики, на яких виховувались цілі покоління. 

В це складно повірити, але саме  в цей вечір на сцені Тернопільського Драмтеатру в безкомпромісній музичній боротьбі зійдуться два музичні жанри.

Прем’єра музичної програми “Music Legends: Rock VS Pop” від Infinito String Orchestra стане справжнім святом для меломанів та поціновувачів якісної музики. На сцені лунатимуть лише світові шедеври та легендарні хіти, які свого часу формували музичні смаки різних поколінь. Час йде, епохи змінюються і лише музика стає тією машиною часу, яка допоможе не один раз пережити хвилюючі моменти нашого життя.

Для повного занурення у атмосферу вечора, музичний перформенс Infinito String Orchestra буде супроводжуватись відеорядом з живих виступів і відеоробіт легендарних виконавців та світловим шоу на сцені театру. 

Infinito String Orсhestra — молоді  талановиті музиканти, з абсолютно свіжим баченням щодо аранжування музичних композицій. Їхнім покликанням стала музика, а концертна діяльність — їхнім життям.  Вже сьогодні музикантів оркестру запрошують для музичного супроводу у найвідоміші музичних телешоу країни, на концерти вітчизняних зірок, у склад найкращих оркестрів України, з якими гастролювали містами Польщі, Німеччині, Прибалтики, Данії, Чехії, Естонії

Тому не гайте часу, а вже зараз бронюйте квитки на концерт «Music Legends: Rock VS Pop» від Infinito String Orchestra. І тільки ви, шановні меломани, зможете  дати відповідь на питання: “хто стане переможцем у цей вечір?”: Michael Jackson зустрінеться з Queen, Metallica — з Тina Turner, Adele — зі Scorpions, а Britney Spears— з Nirvana… Такого ви не побачите в реальному житті!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення