Ірина Білик у Тернополі. Тур Без гриму. Найкраще. Про кохання

Ірина Білик у Тернополі. Тур Без гриму. Найкраще. Про кохання

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

Найкращий подарунок до останнього дня зими. 

Неперевершений голос української естради - Ірина Білик, 28 лютого виступить на сцені тернопільського "Березілю".

У межах Всеукраїнського туру, на тернополян чекає абсолютно нова та яскрава програма. Звучатимуть як свіжі доробки творчості співачки, так і хіти, які знайомі кожному.

Ірина Білик, народна артистка України:
- Я вважаю, що саме зараз настав час, коли я можу поділитися зі своєю публікою піснями, які давно чекали свого виходу, а також абсолютно новими композиціями. Це мій скарб, який я хочу дістати зі своєї душі і показати людям. Це буде відверта розмова, діалог між мною і моїми дорогими шанувальниками, у якому я зможу поділитися найпотаємнішим, тим, що я так довго зберігала. Найголовніше - це мої пісні і мої почуття, які завжди оголені ... Без гриму ... 

Придбати квитки на концерт можна онлайн на нашому сайті.

Вперше всі наряди для концерту шиються ексклюзивно для Ірини її подругою і відомим дизайнером Катериною Шаховської.

Це довга і копітка робота, так як всі костюми зроблені вручну, аналогів яким не існує. Ниточка до ниточки, камінь до каменя, - все це буде оточувати ідеальний вигляд улюблениці публіки.

У програмі буде використано ексклюзивне відео з життя Ірини, щоб глядачі змогли зблизитися з артисткою ще більше, зануритися в душевну атмосферу і відчути себе на час всього виступу частиною величезної сім'ї.

На екранах вперше можна буде побачити маленького синочка Ірини - Табриза. Саме він дає сили і надихає артистку на творчість.

Всеукраїнський тур складається з 33 міст.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення