Капелюшки - як у королеви: у Тернополі відбудеться благодійна виставка

Капелюшки - як у королеви: у Тернополі відбудеться благодійна виставка

На презентацію колекції головних уборів від тернопільської майстрині Оксани Чмиленко, на створення яких надихнули світлини королеви Єлизавети ІІ запрошують 23 грудня. Захід розпочнеться о 17:00 у фойє Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім. Т. Шевченка.

За словами організаторів, завдяки цьому проєкту хочуть допомогти Міжнародному благодійному фонду "Живи" зібрати кошти на монітор пацієнта у дитячу реанімацію. Ідея проєкту полягає у відтворенні капелюшків королеви Єлизавети ІІ за світлинами її величності у новітній техніці фелтинг - царині Оксани Чмиленко.

За словами організаторів, капелюшки особливі тим, що виготовлені виключно руками з тонкої мериносової вовни шляхом інтенсивного ущільнення (валяння). До створення колекції охоче долучилися волонтери: вчителі, керівники творчих гуртків, а також - бухгалтери, медики, студенти. Упродовж місяця у творчій майстерні "Палітра тепла" вони разом з майстринею створювали головні убори та прикраси до них із вовни різноманітних відтінків окрім чорного.

Левову частку коштів на матеріали виділили українські жінки в Канаді. У різдвяний час капелюшки будуть виставлені на онлайн-аукціоні, де можна буде їх придбати із різних куточків світу. Після презентації відбудеться благодійна фотосесія у капелюшках, у якій зможуть взяти участь гості. 

Також усіх присутніх театрали просять залишитися для перегляду вистави "Ніч перед Різдвом". Квитки - у касі театру.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення