Казка для найменших "Урок для ослика"

Казка для найменших "Урок для ослика"

Всі анонси від: Тернопільський ляльковий театр

Яким ми уявляємо собі урок? У кожного свої асоціації: строгий вчитель, домашнє завдання, контрольна робота, радість чи сум від оцінок у щоденнику, нові знання, дисципліна, довгоочікуваний дзвінок на перерву та ще безліч інших речей. Пропонуємо розширити цей ряд асоціацій, добавивши до нього слова: театр, вистава, прем’єра, глядачі, актори, оплески. А щоб закріпити прочитаний матеріал, просимо виконати домашнє завдання: 10 листопада об 18.00 прийти до театру ляльок на прем’єру вистави «Урок для Ослика» Г. Паукша. Не забудьте усмішки, хороший настрій та аплодисменти.

Жив собі Ослик, який обожнював своє безтурботне життя і дуже не хотів іти до школи, адже там потрібно ВЧИТИСЯ. Якось раз дорогою до школи Ослик зустрічає Гномика, який за допомогою чарівної палички може робити справжні дива. Ось він – порятунок, шанс втекти від набридливого вчителя! Проте Гномик приготував власний повчальний урок, який Ослик запам’ятає надовго.

Вистава створена для наших найменших глядачів. Проте і дорослим буде чого повчитися та пригадати особливі моменти зі свого шкільного життя.

Все має свої витоки з дитинства. Приходячи у школу, кожна дитина опиняється в ситуації внутрішнього конфлікту, коли з одного боку – необхідність набувати нові знання, щоб бути там, де відбуваються дива, а з іншого боку – небажання докладати зусилля і, як наслідок, падіння у яму з непотребом. Саме цим мене зацікавила п’єса Херманіса Паукша «Ослик», за якою ми створили виставу «Урок для Ослика», - ділиться режисер-постановник Олег Боков. - Ми поставили перед собою завдання наголосити на тому, що знання та навички, хоча й даються нелегко, але захищають майбутнє людини від необачних помилок і навіть фіаско.

Здійснити постановку для малечі нелегко. Як відомо, найменший глядач – найвимогливіший. Важлива кожна деталь вистави: від музики та акторської гри до декорацій та ляльок. Коли гармонійно все поєднати та вміло подати дитині, вона зможе легко та цікаво пізнавати світ через мистецтво.

Цікаве рішення сценічного простору запропонувала художник-постановник вистави Оксана Федун, поєднавши дві різні системи ляльок, - розповідає Олег Боков. - Нагорі, на ширмі, ляльки «живуть» у тому звичайному світі, де відбуваються перетворення. Внизу ширми в отворі – яма, «життєве дно». Між ними – Школа, де у кожного персонажа своє віконечко, «своя ніша». Куди потрапити – вибір кожного. А весь цей світ існує у так званому «бізі-борді» (busy board). Сьогоднішніх дітей він супроводжує з перших днів життя, тому сприймається природньо, а також створює простір гри.

Заради вашої безпеки, театр працюватиме з дотриманням усіх карантинних норм та рекомендацій. Продаж квитків відбуватиметься виключно у неділю перед початком вистави. Кількість місць обмежена.

Квитки продаються у касі театру: щоденно (крім суботи) - з 10:00 до 17:00; в неділю - з 10:00 до 15:00

Телефони для довідок: (0352) 52-49-54, 52-49-57, 25-15-69

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення