Кінопоказ "Я обслуговував англійського короля"

Кінопоказ "Я обслуговував англійського короля"

Всі анонси від: Бункермуз, ресторан-бар, галерея

Згадуючи про початок Другої світової війни, 4 вересня о 19:00 у Бункермузі дивимося кращу чеську кінострічку 2006 року "Я обслуговував англійського короля" за однойменно. Повістю Богумила Грабала.
У 1960-ті роки колишній офіціант Ян Дітє виходить на волю, відбувши 15 річний термін ув'язнення. Йому наказано оселитися у Судетах, у колишньому німецькому селі, мешканці якого були депортовані по війні. У горах, майже насамоті, він згадує своє життя.


З дитинства він мріяв стати мільйонером. Працював у найпрестижнішому ресторані Праги. Перед війною закохався у німку, ідейну нацистку, і попри слов'янське походження одружився з нею. По війні мрія збулася - Дітє стає мільйонером і купує дорогий готель. Але доля сміється з нього: у 1948 у Чехословаччині відбувається комуністичний переворот, готель конфісковують, а власник опиняється за ґратами. Дітє розуміє примарність своїх мрій.

Живучи у колишній німецькій хаті, на природі, він знов і знов переживає найяскравіші моменти свого життя, намагаючись знайти його сенс ...

Попри трагічність історичних подій - втрата незалежності, нацистська окупація, репресії, національна сегрегація - фільм знаходить точний баланс між тонкою іронією і людяністю.
Вхід вільний

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення