Концерт - B&B PROJECT у Тернополі

Вже 23 квітня у Тернопіль із презентацією першого альбому завітає гурт "B & B project". Захід відбудеться у рамках туру, присвяченому 3-річчю гурту.

Молодий колектив показує в новому світлі традиційні народні інструменти - бандуру та баян. Концерт відбудеться у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка. Початок о 19:00.

B & B Project - український колектив, основною метою якого є популяризація народних інструментів - бандури та баяну. На даний момент кількість переглядів відео у YouTube та Facebook перевищує 20 мільйонів.
На цьому концерті прозвучить новий альбом та зовсім нетипові композиції для народних інструментів: класика в сучасній обробці, саундтреки, кавери, авторська музика, дабстеп, рок, гранж, клубна музика, фанк та багато іншого.

Гурт існує з 2015 року, за цей час побував з сольними концертами в багатьох містах України, зоні АТО, на різноманітних фестивалях, а також в багатьох країнах світу (Польща, Катар, Хорватія, Франція, Нідерланди, Швейцарія). Їхні композиціі неодноразово потрапляли в чарти світових радіостанцій. Постійні експерименти та подання музичного матеріалу в сучасному світлі - це основний принцип музикантів. Відвідавши концерт Projeсt B & B - ви назавжди зламаєте стереотипи щодо українських народних інструментів.

Квитки: 150-290 грн.

Коментарі до події (3)
  • Катерина Соколовська-Міськевич 15 Квітня

    +
  • Snizhana Honcharuk 12 Квітня

    +
  • Світлана Паламарчук 11 Квітня

    +
Отримуйте
регулярні оновлення