Концерт Єгора Грушина "Once" Тернопіль

Концерт Єгора Грушина "Once" Тернопіль

З концертом до Тернополя приїде Єгор Грушин. Подія відбудеться в обласній філармонії та стане завершальною у концертному турі піаніста. Тур відбувається на підтримку нового альбому "Once".

Прим'єра нового альбому "Once" Грушина відбулася 1 червня 2016 року. Це четвертий альбом піаніста, поряд із "Inside", "Absolution", "Dominicano". Ці альбоми є дуже різними за настроєм - від ліричних та медитативних до танцювальних. Така різноманітність не відштовхує, а допомагає переключатись між різними настроями.

Окрім прослуховування музичних композицій Єгора Гришина, на концерті можна буде придбати CD-диски нового альбому з автографом композитора, а також збірку нот. 

Декілька слів про Єгора Грушина

Український композитор та піаніст, напрямок в якому він творить носить назву сучасна класика (modern classical). Стиль поєднує у собі академізм, мінімалізм та неокласицизм. За п’ять років на рахунку у Єгора Грушина понад 200 концертів, 4  альбоми та 5 саундтреків до фільмів. Новий альбом «Once» займає перші позиції чарту класичної музики в Google Play.

Більше подій від організатора: Тернопільська обласна філармонія
Розповісти друзям
Концерти у Тернополі! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp