Концерт легкої популярної музики

Концерт легкої популярної музики

Всі анонси від: Український дім "Перемога"

Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує на закриття сезону із легкою популярною музикою. 

Ось і закінчується XXV ювілейний концертний сезон Муніципального Галицького камерного оркестру. Своєрідною кодою у ньому покликаний стати Концерт легкої та популярної музики, який відбудеться 18 червня в Українському Домі "Перемога".

Як стверджує художній керівник і диригент колективу, народний артист України Василь Феленчак, ця програма - музичний калейдоскоп, де поруч із творами розважального характеру на зразок «Регтайм» Джопліна, "Гумореска» Дворжака чи "Тісо-Тісо» Зекінья де Абреу, звучатимуть програмні твори - «Гобой Габрієля» Морріконе, "Мелодія» Попеску, "Ніч і день» Портера, "Пірати Карибського моря» Бадельта, які передають характер людини та її стан душі. Аналізуючи музичнй композиції, що звучатимуть, Василь Феленчак розповів.

- Розпочинається концерт музикою Лероя Андерсона, у якій чітко прослідковується, що наше неповторне життя складається із численних щоденних дрібничок (твір "Дрібничка"), часто яких ми не очікуємо. Хоча, власне, вони і є його основною складовою. А за усім цим стежить годинник (твір «Синкопований годинник"), який підказує, на що потрібно більше звернути увагу, а на що - менше, і як не втратити час, який ми іноді так бездумно "транжиримо". А всі дії фіксуються на папері за допомогою друкарської машинки (твір «П'єса для друкарської машинки»).

Відтак, якщо Ви хочете зробити настрій ще більш літнім, веселим, грайливим та романтичним, легка популярна музика у виконанні Муніципального Галицького камерного оркестру тільки сприятиме цьому.

Отже, чекаємо на Вас 18 червня в Українському домі «Перемога». Початок концерту о 19 годині.

Квитки можна придбати в касі «Перемоги» (тел. 52-15-00).

Вартість квитків 40-50 грн.
Телефони для довідок: + 38-066-114-86-34, + 38-096-320-00-73.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення