Один в каное у Тернополі

Нестандартна історія групи демонструє, як музика, що відмовилася від атрибутів і стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача і збирає повні зали шанувальників.

Група Один в Каное утворилася в 2010 році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, відомі як група без студійних записів. Група побувала з сольними концертами в більшості великих міст України, виступала в Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський і сесійний барабанщик Ігор Дзиковський.

У 2016 році Один в каное випустив дебютний альбом, який вмістив в себе творчість музикантів за шість років існування. Зараз група готує новий повноформатний альбом, вихід якого запланований на початок 2018 року. Нове музичне звучання, тексти, як досвід і філософський підхід до всього вже звучать за закритими дверима.

Концерт Один в каное в Тернополі відбудеться 21 квітня 2020 р, 19:00, Тернопільський академічний обласний український драматичний театр Т. Г. Шевченка.

Купити квиток на концерт можна онлайн на нашому сайті.

Квитки: 200-440 грн.

Коментарі до події (4)
  • Руслан 19 Березня

    ДЕШЕВІ КВИТКИ ТУТ : http://bukmest.online/catalog
Отримуйте
регулярні оновлення