Cольний концерт Дмитра Радзецького у Тернополі

Cольний концерт Дмитра Радзецького у Тернополі

Всі анонси від: Na пошті

Концерт Дмитра Радзецького пройде у форматі воркшопу 5 грудня у креативному кластері Na пошті. Початок о 16:00.

Автор і розробник єдиних у своєму роді унікальних 8-ми та 10-ти струнних MIDI Радз-гітар, які поєднують в собі класичну гітару, електро-гітару, бас-гітару і синтезатор. Засновник, керівник і диригент єдиного в країні “Українського Імпровізаційного Оркестру”, який працює в жанрах сучасної академічної музики, авангарду, вільної імпровізації та фрі-джазу.
В творчому тандемі разом з братом бас-гітаристом Сергієм Радзецьким в різні роки приймав участь у фестивалях Гогольфест, Джаз Коктебель, Німі Ночі, Порто Франко, ZixZixZone, Monofest, 16+, Донкульт, Книжковий Арсенал.

В рамках музичного проекту “RADZ” було успішно проведено три европейських тури (2016, 2017, 2019 р.р.). Виступав з концертами і приймав участь у фестивалях академічної, експериментальної, джаз і рок-музики у багатьох містах України, Польші, Німеччини, США, Ізраїлю, Чехії, Словаччини, Нідерландів.

Співпрацював з такими видатними музикантами як: Тоні Левін, Пет Мастелотто, Маркус Ройтер («KING CRIMSON»), Мілош Єліч і Денис Глінін (“Океан Ельзи”), Філ Мінтон, Фред Лонберг-Хольм, Ед Менн і Денні Уоллі (Frank Zappa Band), «Bang on a can All-Stars», Фрідеман Дан (Ensemble Modern).

Na Пошті
Вул. Коперника, 4
ВХІД ВІЛЬНИЙ.
Присутність глядачів у залі виключно у захисній масці 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення