Концерт - THE HYPNOTUNEZ

Концерт - THE HYPNOTUNEZ

Всі анонси від: Коза Бар

У Тернопіль із концертом завітає оркестр прогресивного свінгу з Вінниці. Широко відомий гурт "The Hypnotunez" приїде в арт-бар "Коза" 14 квітня, аби ще раз завоювати серця тернополян. Початок о 21:00.

Квитки вже на сайті.

Слухати їхню музику - це входити в нірвану. Гармонійне поєднання свінгу та джазу, подане в ретро-атмосфері та наповнене спонтанністю панк-року.

Поспішайте почути джаз таким, яким він ще ніколи не був! The Hypnotunez - це сучасна музична формація, яка грає juzz-punk і swingcore. Команда представляє нову прогресивну школу свінгу. The Hypnotunez вперше вийшли на сцену в 2013. Але і за цей короткий час їм вдалося стати неймовірно популярними і завоювати любов українських меломанів.

Крім того, колектив знайшов потужну підтримку слухачів Білорусії, Польщі, Молдови. На рахунку музикантів - участь у знакових фестивалях «Джаз Коктебель 2016», Inne Brszmenia (Польща), Festiwal Filmowy UКRAINA (Польща). The Hypnotunez також стали учасниками 7-го сузону популярного телешоу «Х-Фактор». Готуйтеся посмакувати віртуозну гру неповторних артистів. Це Гера Луідзе (вокаліст і фронтмен, повелитель контрабаса) Тимур Ахтамов (тенор-саксофон) Антон Гнатенко (баритон-саксофон) Сергій Суздальцев (ударні) Юра Бікбаєв (гітара) Володимир Линник (тромбон).

Квитки: 100 грн

Коментарі до події (4)
  • Руслан 19 Березня

    ДЕШЕВІ КВИТКИ ТУТ : http://bukmest.online/catalog
  • Руслан 19 Березня

    ДЕШЕВІ КВИТКИ ТУТ : http://bukmest.online/catalog
Отримуйте
регулярні оновлення