Концерт Заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю "Буковинське Подвір'я"

Концерт Заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю "Буковинське Подвір'я"

Всі анонси від: Тернопільська обласна філармонія

Тернопільська філармонія запрошує на концерт Заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю  імені Андрія Кушніренка (м. Чернівці), який відбудеться 11 травня о 18:30 в залі Філармонії

Квитки у касі філармонії та на нашому сайті


Довідка: Буковинський ансамбль пісні і танцю України був організований в 1944 році при Чернівецькій обласній філармонії. З часом, за браком танцюристів, хор Буковинського ансамблю певний період (1946–1948) виступав самостійно під назвою хорова капела "Буковина".

Починаючи з 1991 року, колективом створено ряд концертних програм, зокрема до 150-річчя з дня народження М.Лисенка (1992), до 179-і річниці з дня народження Т.Шевченка, театралізоване музичне дійство «З Різдвом Христовим».

До фестивалю «Буковинські візерунки» в 1993 році підготовлено дві концертні програми: «З народних джерел» і «Хорові твори Сидора Воробкевича». які були виконані на високому професійному рівні в рамках першого Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої. Україно». В 1994 році підготовлено концертні програми: «Народні обряди і звичаї Буковини» та «Духовна музика українських композиторів». Останнім часом у колективі створені такі художні програми, як «Музика, пісні і танці наших предків», «Щедрий вечір, добрий вечір», «Весняні обряди», «Буковинські самоцвіти» тощо.

Тепер немає жодного куточка в Україні, де б не побував цей самобутній колектив, який пройшов творчий шлях, здобувши популярність і визнання серед численних шанувальників вокально-хореографічного мистецтва в Україні та за кордоном.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення