Концерт "Жадан і Собаки"

Подія минула
Квитки: 50 грн - у попередньому продажу та 70 грн - у день концерту
Концерт "Жадан і Собаки"
Подія минула
Квитки: 50 грн - у попередньому продажу та 70 грн - у день концерту

Панк-проект "Жадан і Собаки" завітає до Тернополі 17 листопада. Виступить у барі "Коза". Початок - о 20.00. Квитки - 50 грн - у попередньому продажу та 70 грн - у день концерту.

Під час листопадового туру "ЖіС" відвідають міст Сходу та Заходу України. Концертна програма буде дуже насиченою: і добре знайомі шанувальникам пісні і композиції, які тільки стануть новим альбомом взимку. До речі, в активі проекту "Жадан і Собаки" три платівки: “Спортивний клуб армії”, “Зброя пролетаріату” та “Бийся за неї”.

- Нам дуже важливо повертатися до тих місць, де нам було добре, - каже фронтмен проекту Сергій Жадан. - Саме тому ми час від часу збираємо інструменти і вирушаємо містами своєї Батьківщини. Сподіваючись побачити тих, кого давно не бачили, і познайомитися з тими, кого ще не знаємо. Приємно, коли тебе десь чекають, приємно, коли твій приїзд для когось є важливим. Це велика відповідальність. Намагаєшся підтримувати в співвітчизниках любов, надію та віру. Чи, принаймні, просто не збиватися з ритму. Адже віра часто й тримається на ритм-секції.

Приходьте насолодитись музикою та поезією.

Квитки на http://2event.com/events/318391.

Розповісти друзям
Концерти у Тернополі! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp