Красивий бізнес

Що робити, якщо тобі сорок років, ти за все життя ні дня не пропрацював і тебе вигнали з дому батьки? Звичайно ж, створювати бізнес-план, як стати мільйонером за дуже короткий термін. Жак потрапив саме в таку ситуацію – благо, у нього є сестра Моніка, яка може благодушно прийняти бездомного братика. У чому ж полягає його бізнес-ідея: поєднати лоукост і пластичну хірургію. Природно, щоб дати цьому старт, треба хоч якісь вкладення. Жак знаходить групу звичайних роботяг, яких умовляє вкластися в цю справу. Тепер їх мрії про прекрасне, світле майбутнє все ближче та ближче! А можливо й ні...

Режисерами фільму є Бенуа Делепін і Гюстав Керверн. Вони обидва раніше займалися проектами "Останній Мамонт Франції" (2010), "Велика вечірка" (2012), "Сент-Амур: Задоволення любові" (2015).

У картині зіграли: Жан Дюжарден ("99 франків" (2007), "Маленькі секрети" (2010), "Артист" (2011, "Оскар" за "Найкращу чоловічу роль")), Іоланда Моро ("Серафіна з Санліса" ( 2008), "Невдахи" (2009)), Жан-Бенуа Югьо ("Пристрасть і вірність" (2017)).

Прем'єра стрічки відбулася 11 серпня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі в Локарно, Швейцарія.


Рейтинг:10.00

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення