LEGO Фiльм 2

Настали не найкращі часу в Бріксбурзі. Світ занурився в постапокаліптичні фарби, де вже немає всіх тих радощів, що були раніше. До того ж, на місто насувається небезпека з космосу, від якого Бріксбург і його жителів потрібно рятувати найсміливішим героям. Ця страшна сила знищує все навколо швидше, ніж воно будується знову. Еммет, Люсі, Бетмен й інші герої Бріксбурга повинні разом подолати зло та відновити старий порядок. І для цього їм доведеться летіти далеко-далеко за межі нашої рідної планети. Вони пройдуть багато випробувань, разом і окремо, щоб нарешті зрозуміти те, якими вони є. У їх руках лежить доля Бріксбурга.

Це сіквел проекту "Лего. Фільм" 2014 року.

Режисерами картини стали Майк Мітчелл і Тріша Гам. Якщо в активі першого є роботи "Чоловік за викликом" (1999), "Пережити Різдво" (2004), "Шрек назавжди" (2010), то для другої це буде дебютом у цій ролі в кіно.

Ролі у стрічці озвучували: Марго Роббі ("Вовк із Волл-стріт" (2013), "Загін самогубців" (2016), "Тоня проти всіх" (2017, номінація на "Оскар")), Елісон Брі ("Горе-творець "(2017), серіали "Блиск", "Однокурсники"), Кріс Пратт ("Людина, яка змінила все" (2011), "Вона" (2013), "Вартові Галактики" (2014)).

Реліз мультфільму відбудеться 6 лютого 2019 року на екранах Нідерландів.


Рейтинг:9.04

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення