Лекція "Нова школа 2017: глобальне мислення, вплив та інновації"

Лекція "Нова школа 2017: глобальне мислення, вплив та інновації"

Альтернативна освіта стає все більш популярною серед українських батьків та дітлахів. 

Однією з проблем існуючої освіти є спосіб навчання, орієнтований лише на запам'ятовування фактів, в якому відсутній зміст і більш глибоке розуміння, міжгалузеві зв'язки та практичне застосування отриманих знать у житті.

Школа має не тільки навчати дітей логіки спеціалістів та виконавців, але й вчити управлінню як невід'ємній частині комунікації та сучасного життя. Під управлінням мається на увазі не тільки менеджмент робочих моментів, але й вміння керувати усіма життєвими процесами загалом. Повноцінна школа повинна давати знання, які відповідали б не лише на питання «Як?» Та «Що?», Але й на питання «Навіщо?» І «Хто?». Тільки тоді дитина матиме комплексну підготовку для самоідентифікації.

Про те, яка має бути сучасна освіта та інші важливі питання тернополяни зможуть обговорити на зустрічі з Богданом Олександруком, засновником освітньої платформи ThinkGlobal, батьком 3-х дітей, яка відбудеться 29 липня о 14:00 адресою: м.Тернопіль, вул.Замкова 14

За освітою Богдан - прикладний математик, аналітик та IT фахівець. Його перший офіційний робочий досвід - викладач інформатики. Після цього більше 15 років працював у ролях власника та / або керівника IT компаній. 

Найбільший вплив на остаточне рішення входу в освітній бізнес мала його безпосередня участь у формуванні концепції Нової школи в межах громадської ради при Міністерстві освіти та науки.

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена.

Форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzFnORfY_Mn4gAtJNUtynCoiSsWMxD0pIijr9--mXjX8FxGw/viewform

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення