Лесь Подерв`янський "Епічні п`єси у виконанні автора"

Лесь Подерв`янський "Епічні п`єси у виконанні автора"

Всі анонси від: Український дім "Перемога"

Спектакль Леся Подерв`янського відбудеться у Тернополі 26 жовтня. Початок о 19:00 в Українському домі "Перемога". Найвідоміші п'єси сатирика - «Епічні п'єси у виконанні автора».

Культовий автор епічних п'єс Лесь Подерв'янський запрошує шанувальників своєї творчості на зустріч. Жорстка сатира сучасного класика традиційно містить багато матюків.

Цього разу Лесь озвучить свої найбільш популярні п'єси, а в якості ексклюзиву нові невеличкі оповідання. На цьому вечорі не буде нічого зайвого, все - «в тему»: повний зал, зручне крісло і в ньому - культовий автор.

Визнаний геній української літератури, Лесь Подерв'янський «підсадив» на свою творчість уже не одне покоління наших співвітчизників. І багато хто з них невпинно цитує улюблені рядки з яскравих творів. Сатира Подерв'янського сповнена гостроти, його майстерність - бездоганна. Автор, граючи, створює унікальні п'єси, поєднуючи в них політичний стьоб, алегорію, грубість і здоровий глузд, неприкриту іронію. А це - все те, чого вам так зараз не вистачає.

Приходьте за прекрасним настроєм і дружнім спілкуванням. 

 

Коментарі до події (2)
Отримуйте
регулярні оновлення