LitZustrich Ternopil

LitZustrich Ternopil

Наш літературний проект зі швидкістю найпотужнішого урагану пронісся вже шістьма містами України. Щаслива цифра сім випала на місто Тернопіль. Саме йому Lit Zustrich подарує свої рими, ритми і серця. Ми привеземо вам прискорені темпи Києва, літні вечори Одеси, урбаністичні пейзажі Дніпра, самобутність Луцька та дощові поцілунки Львова. Натомість, попросимо Тернопіль поділитися з нами частинкою свого літературного здобутку. Це неможливо пропустити!

Тому запам`ятовуй, 10-го лютого о 19:00 у Bunkermuz на тебе чекатиме найсучасніший літературний проект України - Lit Zustrich!

Читають: Твій К. Anna Goncharova, Юрій Матевощук, Rostyk Kuzyk, Михайло Пінчак, Rtu Rtu, Taras Korpaniuk, Станіслав Безмежний, Денис Лукин, Вхід Вільний.

LitZustrich - це нетиповий літературний проект. Ми не прив`язані до одного місця, ми не маємо сталого складу учасників. Наша ціль - показати чим живе наше покоління, як сприймаємо теперішні події, як відчуваємо світ і як ми його змінюємо. Нас дуже багато. Різні регіони, мова, культурні особливості. Об`єднавши наші погляди, наші ідеї, які ми продукуємо через вірші, ми прагнемо зловити дух нашого часу, відчути його, а головне - зробити так, щоб його відчули інші.

Шукайте нас у соцмережах за хештегом #litzustrich та чекайте у своєму місті!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення