ЛЯПІС 98 у Тернополі

Великий концерт мастодонтів рок-сцени "Ляпис 98" у тернопільському "Березолі" 15 червня. Сергій Міхалок та його банда подарують усім, хто прийшов, вечір перевіреної часом музики, приправленої шаленим артистизмом і драйвовими ритмами. Приходьте, щоб повернути молодість і залишитися в цій порі якнайдовше! "Ляпис 98" може і не таке!

Рок-ностальгія для кожного

У їхніх пісень немає терміну давності і з кожним роком ми знаходимо в них дедалі більше змiсту та граней. Колись ці треки ловили по радіо та записували на касетах, вони звучали на різних дискотеках. І зараз у дворах із задоволенням співають під гітару “Ты кинула” та “Яблуни”, “Капитал” та Шут”, “Ау” та “Евпатория”. Але погодьтеся, що у виконанні Сергія Михалка вони все одно звучать набагато атмосферніше та крутіше.
Тепер у кожного є можливість перейнятися музичною ностальгією та поринути у шквальний драйв рок-музики. Для цього Сергій Міхалок і створив проект “Ляпис 98”, який увібрав у себе все найкраще з творчості гуртів “Ляпис Трубецькой” та “Brutto”. Ці пісні з перших акордів б'ють у саме серце, змушуючи підспівувати "Я тебя все равно найду" та багато інших. Що тут казати, просто купуйте квитки та танцюйте до упаду!

"Всі хіти" Ляпіс 98

Кожен концерт Ляпісів чимось скидається на зустріч старих друзів. Звучать класні пісні, публіка енергійно підспівує, Сергій Міхалок спілкується із залом та ділиться життєвими роздумами. Так і хочеться, щоб подібне тривало якнайдовше. “Ляпис 98” виконає всі найкращі хіти, і пропускати таке неможливо прикро. Купуйте квитки на всю дружну компанію та вривайтеся на рок-вибух з минулого!

 

Коментарі до події (7)
 • Vasil Kaliuta 22 Лютого

  Чому знову перенесли?
 • Ilchuk Maksim 11 Вересня

  можна придбати квиток онлайн?

  Таня Шпікула Ilchuk Maksim 21 Вересня

  на даний момент купити квиток онлайн на концерт не можливо. Як тільки ця послуга буде доступна, з'явиться кнопка "купити квиток".

  Roman Zilinevich Таня Шпікула 13 Січня

  Є кнопка "купити квиток" але постійно вибиває помилку "Ошибка бронирования билетов", коли можна буде купити квиток?

  Mariana Dokhvat Roman Zilinevich 17 Січня

  Доброго дня. Кнопка уже працює. Концерт перенесли на 23 лютого
 • Василь Васильович 05 Вересня

  Ціна квитків

  Таня Шпікула Василь Васильович 09 Вересня

  250-550 грн
Отримуйте
регулярні оновлення