ЛЯПИС- 98 у Тернополі

ЛЯПИС- 98 у Тернополі

Легендарний Ляпіс-98 "підірве" ПК "Березіль" запальним виступом!

14 листопада тернополяни знову переживуть ейфорію від виступу легендарної групи! Пісні, без яких не можна уявити свою юність і той самий драйв молодості, прозвучать наживо цього вечора! Оживуть спогади і посмішка від них! Знакова постать покоління і культовий музикант епохи Сергій Міхалок знайоме нам творчість втілює в новому проекті - "Ляпіс-98". Сучасні мотиви і заявлений стиль змусять тріпотіти серця меломанів, а тексти зафіксують в пам'яті.

«Ляпіс-98» - це нова група Сергія Міхалка, в якій він виконує самі драйвові хіти групи «Ляпіс Трубецькой»: «Ти кинула», «В платті білому», «Ау», «Євпаторія», «Яблуні», «Я вірю »,« Котик »,« Африка »,« Капітал »,« Аби чо »,« Метелиця »та ін.
 
У групі грають музиканти оригінального складу «Ляпіса Трубецького. Це - гітарист Павло Третяк, басист Алесь-Францішак Мишкевіч, барабанщик Денис Шуров, духова секція - Іван Галушко та Владислав Сенкевич, і звичайно сам Сергій Міхалок.

Коментарі до події (4)
 • Ilchuk Maksim 11 Вересня

  можна придбати квиток онлайн?

  Таня Шпікула Ilchuk Maksim 21 Вересня

  на даний момент купити квиток онлайн на концерт не можливо. Як тільки ця послуга буде доступна, з'явиться кнопка "купити квиток".
 • Василь Васильович 05 Вересня

  Ціна квитків

  Таня Шпікула Василь Васильович 09 Вересня

  250-550 грн
Отримуйте
регулярні оновлення