ЛЯПІС 98 у Тернополі

23 лютого 2022 в Тернополі оркестр ЛЯПІС 98 і його незмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне і безкомпромісне за своїми масштабами шоу, що складається тільки з золотих хітів і всенародно улюблених пісень, які співають все ось уже кілька поколінь!

Є артисти, які абсолютно не потребують представлення. Ортодоксальний, який не має аналогів в світі оркестр родоначальників р-р-радикального шансону ЛЯПІС 98 не тільки входить в їх авангард, але і є кращим з кращих! Кожен їхній концерт – це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій – це потрібно бачити і відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці!

Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня – хіт і шлягер на всі часи, і підспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу! «Ляпіси» актуальні завжди і всюди! 

Квитки уже в продажі на Karabas.com, де є можливість придбати їх за кошти за вакцинацію, якщо сума замовлення перевищує 1000 грн.

 

Коментарі до події (6)
 • Ilchuk Maksim 11 Вересня

  можна придбати квиток онлайн?

  Таня Шпікула Ilchuk Maksim 21 Вересня

  на даний момент купити квиток онлайн на концерт не можливо. Як тільки ця послуга буде доступна, з'явиться кнопка "купити квиток".

  Roman Zilinevich Таня Шпікула 13 Січня

  Є кнопка "купити квиток" але постійно вибиває помилку "Ошибка бронирования билетов", коли можна буде купити квиток?

  Mariana Dokhvat Roman Zilinevich 17 Січня

  Доброго дня. Кнопка уже працює. Концерт перенесли на 23 лютого
 • Василь Васильович 05 Вересня

  Ціна квитків

  Таня Шпікула Василь Васильович 09 Вересня

  250-550 грн
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення