Люди в чорному: Інтернешнл

Люди в чорному: Інтернешнл

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

Ви навіть про це не підозрюєте, але існує таємна організація, яка охороняє Землю від різного роду інопланетян і дивних істот. Це Люди в чорному. Як не складно здогадатися, вони майже завжди в чорних ділових костюмах. У них є свої агенти в усіх великих містах на нашій планеті. У кожного з Людей в чорному є нереально круті стволи та пристосування, які допомагають стежити за порядком на Землі, щоб інопланетяни не турбували людей. Час від часу там навіть проводиться набір новачків – так у пару до Агента Н потрапила Агент М. Ці двоє точно добре спрацюються, адже це так весело стріляти по монстрам. Буде багато драйву.

Режисером проекту став Ф. Гері Грей, який раніше зняв фільми "Парламентер" (1998), "Законослухняний громадянин" (2008), "Голос вулиць" (2015).

У картині зіграли: Тесса Томпсон ("Крід: Спадок Роккі" (2015), "Тор: Рагнарек" (2017), серіал "Світ Дикого Заходу"), Кріс Хемсворт ("Гонка" (2013), всесвіти "Стартрек" і "MARVEL"), Ліам Нісон ("Список Шиндлера" (1993), "Реальна любов" (2003), "Заручниця" (2007)).

Вихід стрічки у прокат відбудеться 17 травня 2019 року на екранах Швеції.


Рейтинг:6.96

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення