«Толока» в Тернополі. Показ фільму

«Толока» в Тернополі. Показ фільму

Всі анонси від: Кінотеатр "Палац кіно"

Запрошуємо на допрем'єрний показ фільму «Толока»!

Романтична балада «Толока» режисера Михайла Іллєнка 12 березня вийде в широкий український кінопрокат. Перед цим стрічка відвідає з допрем’єрними показами кілька міст, серед яких і місто Тернопіль.

Показ фільму та зустріч із творчою групою відбудуться в кінотеатрі «Палац Кіно» (вул. Івана Франка, 😎 27 лютого о 19:00.
Перед кінопоказом, о 18:30, за участі творчої команди пройде пресконференція.

Сюжет: У Тараса Шевченка є балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Свій вибір Катерина довірила долі: пообіцяла стати дружиною тому, хто визволить з полону її брата. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати «брата» Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Ця розповідь, наче притча, пролітає крізь історію України, відтворює її драматичні та героїчні епізоди. Кожне випробування руйнує хату Катерини. Але вона вперто, як і багато поколінь українців, знову й знову піднімає її з руїн.
Вік української хати короткий – від війни до війни. Якби не толока, не було б де й зустріти свого коханого. Завдяки толоці жодна хата в Україні ніколи не була «скраю», завжди у центрі громади.

Відвідування фільму за запрошеннями.
Бажаючих просимо залишати коментарі до фільму!
Офіційний трейлер фільму: 

Коментарі до події (3)
  • Iryna Kozinchuk 25 Лютого

    Чи буде здійснювати "Палац кіно" демонстрацію фільму після допрем'єрного показу, в інші дні?
  • Victor 24 Лютого

    Теж саме питання - підкажіть, будь ласка, як отримати запрошення  https://moemisto.ua/te/lyudina-z-taburetom-v-ternopoli-pokaz-filmu-150789.html
  • Тетяна 24 Лютого

    Підкажіть, будь ласка, як отримати запрошення
Отримуйте
регулярні оновлення