Мандри: Далекі і близькі країни центральної Азії від Олега Кошли

Мандри: Далекі і близькі країни центральної Азії від Олега Кошли

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня «Є» запрошує на зустріч з мандрівником Олегом Кошлою про відвідані ним країни центральної Азії, їхні звичаї, традиції тс особливості. Захід відбудеться 20 червня. Початок - о 18.30. Модератор - Юрій Матевощук.

Для мандрівок за кордон потрібно велику суму грошей? Цей стереотип своїм прикладом ламає тернополянин Олег Кошла. За майже 5 років йому вдалося побувати у 49 країнах. Своїм досвідом Олег ділиться у блозі та у спеціальній сторінці у Фейсбук, а 20 червня поділиться досвідом у книгарні «Є»

Проект «Мандри» - це зустрічі та розмови про подорожі, історії, які відбувалися з мандрівниками особисто, перестороги та зауваження, якими вони діляться з іншими.
В рамках цього проекту лектори розповідають про різноманітні лайфхаки та дають поради, які можуть стати у нагоді як для бувалих мандрівників, так і початківців. Дешеві авіаквитки, перспективи та очікування від автостопу у різних країнах, цікаві "непопсові» маршрути кожного містечка та країни, та як їх пов'язати між собою, аби було не тільки цікаво, а й економно. Звичаї тадиції кожної країни та поради, на що першочергово звернути увагу. Перебування та помешкання - «Каучсерфінг» та інші види обміну. Усе та багато іншого охоплює проект "Мандри», що проводиться щомісяця в декількох містах мережі магазинів книгарні «Є» вже вподобали багато відвідувачів.


Тел .: (0352) 254-4-59.
Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення