Фільм жахів - Мара

 Один чоловік помер у своєму ліжку. Усі вважають, що його задушила дружина, хоча прямих доказів не знайшли. Розслідувати цю справу доручили молодому кримінальному психологу Кейт Фуллер. Єдиний свідок цього вбивства – восьмирічна дочка вбитого Софі. За її словами, батька позбавила життя жахлива Мара. Це монстр, який убиває уві сні. Спочатку вона позначає своїх жертв, а потім забирає їх душі. Як дізнається Кейт, є ще кілька подібних інцидентів, коли люди вмирали в таких обставинах. Розслідуючи цю справу, дівчина сама ризикує стати жертвою Мари. Вона відчуває ті ж симптоми, що й убиті. Тепер їй головне не засинати.

Режисером проекту став Клайв Тонг, для якого він буде першим повнометражним у кар'єрі.

Головну роль у фільмі виконала Ольга Куриленко. В активі акторки є роботи "Квант милосердя" (2008), "Центуріон" (2009), "Облівіон" (2013).

У картині зіграли: Хав'єр Ботет ("Сумна балада про труби" (2010), франшизи "Закляття", "Репортаж"), Мітч Ікінс ("Гра за чужими правилами" (2006)), Ленс Е. Ніколс ("Планета Ка-Пекс" (2001), "Загадкова історія Бенджаміна Баттона" (2008), серіал "Картковий будиночок").

Реліз стрічки відбудеться 6 вересня 2018 року.


Рейтинг:3.69

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення