Маша Єфросиніна з майстер-класом

Маша Єфросиніна з майстер-класом

Всі анонси від: Сoncert Hall PODOLYANY

31 березня у Тернопіль із майстер-класом "Ти у себе одна" завітає відома українська телеведуча Маша Єфросиніна.

Щаслива мама двох дітей і дружина Маша не перестає захоплювати своїми досягненнями. Вже багато років вона є затятим прихильником здорового способу життя, і ідеальна зовнішність яскраво свідчить про правильність цього переконання. А ще для Маші важливі соціальні ініціативи. Саме тому кілька років тому Маша заснувала власний благодійний проект Weekend charytatywny, спрямований на збір коштів для дітей

Цього року Маша стала ведучою легендарного соціально-розважального шоу «Сюрприз, сюрприз!» на телеканалі СТБ, яке втілює в реальність мрії українці. Саме про таке шоу мріяла сама Маша.

Телеведуча поділиться порадами з особистого досвіду, і своєю історією життя. Розповість правду про важкі 15-ть років життя, які припали на неймовірно успішні часи її роботи в «Підйом». Приголомшливий зліт кар'єрними сходами і одночасно з цим роки самотності, боротьби із зайвою вагою і підрив жіночого здоров'я.


Тільки особистий досвід, тільки поради, перевірені на собі, тільки особисті уроки. Найщиріші емоції, найвідвертіші теми: про здоров'я, про відносини з чоловіками, сім'ю та дітей. І, звичайно, не пропустимо розмову про секрети та жіночі слабкості.

По формату, майстер-клас складається з двох частин:
перші півтори години - розповідь Маши, а наступні півтори години готуйте запитання, а ми приготуємо мікрофони, щоб Ви змогли задати їх Маші особисто.

ЗАМОВЛЕННЯ КВИТКІВ ЗА ТЕЛЕФОНОМ - 067 311 49 63

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook