Медовий місяць

 Молода дівчина Елізабет завжди мали тільки одну мрію – вийти заміж за хорошу та забезпечену людину, яка зможе захистити її від небезпек цього світу. Старший на десятки років за дівчину геніальний вчений Генрі – це саме той, хто їй потрібен. Чоловік відвіз свою нову дружину до свого особняку за межами міста. Там її ніхто та ніщо не повинно потурбувати. Усе в цьому будинку тепер належить й Елізабет – речі, прислуга, кожна кімната. Тільки в одну кімнату Генрі заборонив входити, нічого не пояснивши. Елізабет ніби влаштовує весь цей стан речей (слуги поводяться привітно, вона володіє величезним будинком), але щось її турбує. Та загадкова кімната не таїть нічого хорошого. І рано чи пізно дівчина дізнається що там. Хоч би потім про це не шкодувала.

Режисером проекту є Себастьян Гутьєррес, в активі якого в цьому амплуа є роботи "Вампірша" (2006), "Дівчина заходить у бар" (2011).

У фільмі зіграли: Еббі Лі ("Божевільний Макс: Дорога люті" (2015), "Боги Єгипту", "Неоновий демон" (обидва 2016)), Кіран Хайндс ("Мюнхен" (2005), "Міс Петігрю", "Нафта" (обидва 2007)), Карла Гуджино ("Гангстер" (2007), "Хранителі" (2009), франшиза "Діти шпигунів").

Прем'єра картини сталася 10 березня 2018 року на кінофестивалі "На південь через південний захід", США.

Кінокритики сайту https://www.metacritic.com поставили стрічці оцінку 54/100, а на https://www.rottentomatoes.com є 50% позитивних рецензій (7/14).


Рейтинг:6.45

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення